TV series: Lie To Me (3 sezonas) / Hotel „Babylon“ (1-4 sezonai)

„Lie To Me“ 3 sezonas buvo visiškas pššš. Net keista, kokio velnio jį dar pratęsė po vidutiniško antrojo. Pats būčiau metęs jau po kelių serijų, bet antroji pusė kaži ką ten įžvelgė, tad viena akim, viena ausim suvartojau nuo iki.

Serialo pagrindinė blogybė – niekur nesivystantis pagrindinio veikėjo gyvenimas. O scenaristai prikaustyti prie kiekvienoj serijoj pasakojamos naujos istorijos visiškai negeba. Kažkas panašaus galėtų būti ir su Hausu, bet kaip ten bebūtų, visi trys sezonai šitojo taip ir lieka verti tik vienos Hauso frazės „Meluoja visi“.

*****

„Hotel „Babylon“ yra gėris. Visų pirma dėl tematikos. Rasti ne šeimyninį sitkomą, medicininį ar policinį serialą ne taip lengva. O dar, kad būtų žiūrimas ir įtraukiantis. Rinktiniai personažai ir geri aktoriai. Nebanaliai, komiškai, gyvai susukti scenarijai leidžia apturėti daug gero laiko. Visi veikėjai be pilkumos, su savais pričiūdais, kurie suvarius į krūvą duoda daug pozityvių emocijų. O dar tas užkulisinis viešbučių gyvenimas, į kurį įkišti nosį visai niežti. Vienžo, rekomenduotina.

Tik tai galima taikyti pirmiems dviem sezonams, vėliau vieni aktoriai dingsta, atsiranda nauji, siužetai tampa absurdiški, išsisėmę, stebina, ką Dexteris ten iki pabaigos veikė.

httpv://www.youtube.com/watch?v=PYg4GOf-Xr4

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.