Neatsakyti klausimai-3

Čia neperseniausiai buvo Dalios gimtadienis. Na, mūsų Ekscelencijos, arba, kaip VLKK siūlo, Kilnybės.  Pamenu prieš trejetą metų buvo klausimas ir atsakymas: „Jei klausiate, ar aš lesbietė, ne, nesu“, nuliūdinęs vietines mažumas. Nėra, tai nėra. Žurnaliūgos klausimą kaip ir užrišo. Bet visgi stebina šitos paskalų nišos tuštumas. Apie eilinį seimūną ar ministierių gali rasti informacijos net kur, kada, su kuo susitinka, už kiek ir ką padovanojo. Apie Dalią – nieko. Panaši situacija vienu metu buvo su Adamkumi, net „Dviratis“ neparodijuodavo –  savotiškas šventos karvės ant altoriaus fenomenas. Tikimės, kad nebus, kaip su a.a. AMB – vienas, vienas ir še tau – jau su Kriste.

Tai, kame vaprosas? Ogi, kad ji viena, tai viena. Viena dabar , laiko nelieka kitkam dabar. Bet negi penkiasdešimt kelerius metus nebuvo jokių l’amour? Net frigidiškas moteris (nors mokslininkai sako, kad tokių nebūna) atsiranda kas dievina. Studijos Rusijoj, JAV, darbas vienur, kitur ir nieko. Nėra jokių atsiminimų, patirčių, pasidalijimų iš pašalies. Ar reiks laukti kadencijos pabaigos ir autobiografijos, kurią reklamuos sensacija „Prezidentė mylėjo ne tik tėvynę“?

Niekam neįdomu? Nemanau. Jei smalsu man, turėtų rastis bendraminčių. O gal kažkur guli kokių bulvarinių „antelių“ ta tema?

ps. Jei klausi, koks mano reikalas kapstytis po kitų baltinius, tai atsakysiu: čia jau tavo neatsakytas klausimas.

7 komentarai apie “Neatsakyti klausimai-3

  1. vis tik ji lesbe… jei toj konferencijoj ji butu atsakius teigiamai tai koks tautietis butu balsaves uz „homike“ prezidente? kiek pasaulyje zinai homoseksualiu valstybiu valdovu?

    1. Sakykim, bet tai kur žiūrėjo ir tebežiūri konkurentai? Negi sudėtinga buvo sukurpti tokį kompromatą, sakykim, dalinai teisingą? Gi eurokomisarė dar nebuvo tokia šventa. Tad man jos atsakymas panašesnis į tiesą, bet tai palieka klausimą atviru.

  2. kita vertus nei konkurentai ar ziniasklaida neiskapste jokiu praeities santykiu nei su vyrais. Gal ji is viso – be orientacijos?

    1. be vyrų ir moterų lieką krūva -filijų, bet esmė ne tame. Man įdomiau, kodėl ta praeities niša tokia tuščia. Net jokios legendos neteko girdėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.