Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides [2011] rež. Rob Marshall

Yomayo. O dar per vaikiukų atosotgas, tai nenusipirkusiems bilietų internetu tenka pusvalanduką patrypčioti prie kasų. Anšlagas į visur nuo pat ryto.

O „Piratai” baisiai slabni. Tokie 5/10. Scenarijus nė iš tolo neprilygsta ankstesnėms dalims. Šabloniškas, banalus, nuspėjamas, fantastikos likę tik kruopelytė, efektų taip pat mizeris. O dar papuoliau į 3D, kurių visam filme nebuvo nė tiek, kiek per Transformerių 3 anonsą, kuris sužavėjo kaip vaiką – reiks eiti.

4 komentarai apie “Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides [2011] rež. Rob Marshall

  1. ko tu nori is tokio filmo? visai normalus, seimyninis, nei blogesnis nei geresnis uz ankstesnes dalis. Nu o as vietoj 3D ziurejau 3D IMAX – liuks atrode.

  2. naturalu kad tau pasirode filmas nuspejamas – kelinta dali jau cia rodo (3-4?) jauciu kai pirma dali ziurejai ne zalio supratimo neturejai kas ir kaip ten bus, del to ir ispudis geresnis liko. po teisybei, pirma karta ziurejau situos piratus, nes ankstesnes dalis maciau tik fragmentiskai, ir kaip seimyninis, lengvo zanro filmas man jis pasirode labai geras. bet cia aisku tik skonio reikalas, as tik noriu pridsidet prie matyt masines nuomones, del kurios visi taip pludo ziureti, o kadangi tau teko patrypcioti prie kasu tai matyt nieko kita ir neliko kaip tik pritaikyt pretenzingus kriterijus holivudiniam popkornui

    1. tai nei vieno filmo nematęs žmogus iš vis būtų apšalęs. bet pirmos trys dalys tai laikė vienodą kartelę. tokią mastabnišką ir visapusiškai puikiai suregztą ir subalansuotą tiek suaugusiam, tiek paaugliui. o čia gavosi Gralio paieškos be efektų, be netikėtumų, net veik be piratų. O kalbėti/diskutuoti/ginčytis nėra prasmės, kol matei tik vieną dalį, o kitas epizodiškai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.