TV series: How I Met Your Mother / Entourage / Modern Family / ‘Til Death

Po penktojo Hauso sezono daroma paieška naujo serialo. Tokio lengvesnio, su  juokeliais, nes šalia „Mad Men“, „Lie to me“, „In Treatment“ reikia ir kažko nepretenzingesnio.

Pabandėm „How I Met Your Mother“. Skystymėlis toks, tinkantis nebent „Draugų“ fanatikams. Nurašėm bendru sutarimu po pirmos serijos.

Nurašėm ir „Entourage“. Kažkas su juo ne taip. Greičiausiai orientuotas jis į jaunesnio amžiaus žiūrovą ir tematika apie holivudinius aktorių užkulisius visai neaktuali.

Dar vienas – „Moder Family„, kuriame vaidina nutukęs, pasenęs Al Bundy. Mažai juoko, mažai netikėtumų, seniai pabodusios situacijos, nors lyg turėtų būt kažkas super duper modernu. Iš bėdos galima būtų žiūrėt, bet tikiu, kad yra daug geresnių variantų.

Tuo geresniu pasirodė „‘Til Death„. Visumoj įvertinimai iš minėtųjų prie šito patys blogiausi, bet kol kas (5 serijos) suėjo skaniai. Sitkomas apie dvi kaimynystėje gyvenančias šeimynėles, viena vedusi 20 metų, kita – 3 mėnesius. Matyt, atpažįstamos gyvenime situacijos patinka.

PS. Kas norėtų kurti garažinę grupę?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.