Telikas per prievartą

UPD: Su tobula tam reikalui foto.

Tėvuliai atvarė, tai užėmimas ir pageidavimas tik vienas – telikas. Eina (nx) „Nuo … iki”. Valinskienė kalba, kad po daug projektų  per 4 metus pasirašė. Po kokių nekonkretizuoja. Sužinom, kad Iveta JAV už nuomą sumoka tiek, už kabelinę tiek, pietums tiek, už pasirodymą gauna tiek, tas kainuoja tiek, anas aniek ir pan – laida buhalteriams. Per balticum ir kitas žinias pasakoja, kad kažkam bėga per stogą, dėl slidžių kelių padaugėjo avarijų (lyg kažkada buvo kitaip), kad verkia oficialių gyvūnėlių kapinių savininkai, nes žvėreliai laidojami belekur, vaikinukai, sėdėję ant perėjos ir fakinę automobilistams, nubausti 50 litų… Gyvenimas yra gražus, tada, kai yra pinigo,- pareiškė tėvukas. Laida parodė maždaug panašiai. „Vėjai, ką aš žinau.” – kalba kažkoks talentingas kaimukas, norintis didelių salių ir į Vilnių… O dar net 9-ių nėra.

6 komentarai apie “Telikas per prievartą

 1. pasiseke tau: daug ka suzinojai, tevus sutikai – gyvenimas yra grazus

  1. sėkmė tokia, kad per penkis metus žydruosiuose niekas nesikeičia. Net žiūrovai tie patys.

   1. Tik jau nesityciok cia is teliku. Mes persikraustymo metu 2 menesius gyvenom be TV ir interneto, teisybes dėlei turiu pasakyti, kad kartais panasu laika jo neijungdavau, bet kai masinu remonto dirbtuvese rode reportazus apie skotu ideja atsiskirti nuo DB ir sniego pusnis Rusijoj, tai pasirode svarbiausi ir idomiausi dalykai pasaulyje. Grizom namo dusdami ideja, kad reikia tik pacios geriausios kabelines ir kuo skubiau. Susiorganizavom – meistras vedimo momentu junginejo kanalus ir viskas atrode taip idomu, kad buvau 100 proc. garantuota, jog savaite laiko manes nuo TV niekas nepakels. Vos isejo -sukritom ant sofkes, prasukavom visus kanalus po 5 kartus, nusispjovem, kad ner ka ziuret ir po to daugiau nebuvau isijungusi. Bet dabar man ramu kazkaip. Visai kas kita, kai zinai, kad GALI BET KADA isijungti ir suzinot ar skotai vis dar okupuoti… Nu visai kitas jausmas – zmogum dabar jauciuos 😀

 2. Dėl kabelinės tai, kai persikraustėm, pirmiausia dėjau daug pastangų, kad kabelinę atsijungti. Gerai, kad kaip tik tada visi brangino abonentinį, tai nutraukiau šiaip ne taip (nors TEO tokių pasiūlymų bandė įkišit, kad atrodė ir dykai sutiktų rodyti). Tik motera iškaulyjo kambarinės antenos. Matai nebus ką svečiams įjungti, nors pati tai žiūri tuos šokius ir dainas savaitgaly ir ploja katučių, kai kas atvaro, nes tada pamato ir kakadų ir visokias meluojančias gerai moteras.
  Tai su ta kambarine antena rodo virš 10 kanalų, kiek suprantu net skaitmeninių. Na, nėra discovery, bet iš ten viskas yra internete. Tai kai tėvukai žiūrėjo savo kanalus, buvo apšalę, kaip čia aš nemoku už kabelinę. Tai pasijaučiau tokiu žmogiškesniu žmogum, nei tada, kai buvau su kabeline.
  O be interneto 2 mėn. tai būtų žiauru.

 3. tu man atrodo greitai prisiprašysi mano atvirumo apie tavo silpnybes (turiu omenyje ne tik Katunskytes ir Giulijas)…

  1. na, šitos dvi tai yra mano stiprybės. Nesinori tik leistis ilgus disputus ir įrodinėti jų pranašumo prieš Bonkę ir Zefyrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.