Magnolia. Magnolija?

Tik dabar pamačiau. Filmas uff: valanda įžangos ir dvi kulminacijos.

Bet aš ne visai apie tai. Aš apie magnolijas. Prieš porą trejetą metų uošviui padovanojom. Lyg tebestyro patvory be tvoros prie sklypo ribos. Nemačiau, kad žydėtų, kad liūdėtų nuvytus ir panašiai. Mintijimas toks paprastas: pabrausinus tikėtina nesunkiai surasčiau atsakymą, what means magnolia in „Magnolia”, bet įdomu pačiam paspėlioti, pagromuliuoti. Per tris valandas gal ir pasiblaškiau, vyną pildžiausi, alyvuoges graibiau, gal praleidau kokį kadrą su žiedeliu, bet nelabai tikėtina. Taigi, kur tos Andersono magnolijos šaknys? Ar žmonių elgesys nuspėjamas ir štampuojamas metai iš metų kaip archainio medelio, ar magnolija čia simbolizuoja šalnų nebijantį augalą? Mano manymu lyg tinka abi reikšmės. O gal yra daugiau? Gal galima kasti giliau? Padėkit, kurmiai, protingieji.

10 komentarų apie “Magnolia. Magnolija?

  1. bet nenoriu. supranti? nenoriu brausinti, noriu suvokti sava neblaivia galva. įtariu, kad šitas augalas gan amerikoniškų šaknų, todėl įkirsti sava galva bus sudėtinga, bet visgi… Kai išgirstu „magnolija” man pirma asociacija su „Plieninėmis magnolijomis”, bet nesitiki, kad Andersonas tai kopijavo

  2. Hm, pažiūrėjau bonusinę medžiagą: valandos ilgio diary, bet atsakymo neradau. Bet ne esmė – sužinojau, kad Andersonas gana prie bajerio vyrukas, o iš filmo galima spręst, kad gana zanūdnas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.