[neatsakyti klausimai:] Bermudų trikampis

Dar iš paauglystės atkeliavęs reikalas prieš kurį laiką vėl iškilo iš nebūties. Su klausimu: o kaip ten šiandien? Niekas nebedingsta? Atsibodo šita mistika ir ieškoma pikantiškesnių? Nebeliko mįslės jau? Pabrausinu ir lyg viskas savose vietose: entuziastai http://www.bermuda-triangle.org pateikia tokias naujienas iš oro:

2005, June 20: Piper PA-23 N6886Y, Between Treasure Cay, BI, to
Fort Pierce, FL. 3 persons aboard;

128 2007, April 10: Piper PA-46-310P N444JH, near Berry Islands. Only pilot aboard;

129 2008, December 15: A Britten-Norman Islander. Windward Islands. 11 persons aboard. N650LP;

O ant vandens reikalų daug daugiau – valtelę įpirkti paprasčiau. Paskutinieji pagal čia:

2009, August 17, the 22 foot boat of Mark Portus is found beached on the north end of Anclote Key. He left that morning for a day of fishing. A body found on the 21st was believed to be his. This is only one of several derelicts found near Anclote Key where a body later turned up near Hudson Beach.

2009, September 20, a small 16 foot vessel is found abandoned near Anclote Key. The pet dog remains aboard. The vessel keys were aboard as well as a town. The operator, Paula Migliorini, had vanished. Body later found off Hudson Beach.

2009, December 13, two men vanish in a 17 foot Largo pleasure craft en route to Bimini.

Taigi, reikalas lyg tebesitęsia. Dar pažiūriu Загадки истории -Треугольник дьявола. Lyg 2010-ųjų dokumentika (pseudo?) apie tai,- su bangomis žudikėmis ir elektrinio rūko hipotezėmis bei tam tikrais ala įrodymais, kurie, mano manymu, gali paaiškinti tik lėktuvėlių avarijas, bet ne žmonių dingimus.

Po to randu dar tokią puikią analizę (http://ypowers.wordpress.com/bermuda-triangle-the-complete-analysis/), kur paneigiama kupeta mitų, įskaitant Columbuso istoriją.

Ir ką? Atsakymo dar nėra. Gal net ne dar, o – nėra ir taškas. O stūgso mistiškas trikampis, kuris kai kam gali pasitarnauti kokiam kriminaliniam ar užsiknisusiam nuo gyvenimo pasiplovėliui. „Oi, nieko nuostabaus, gi Bermudų trikampyje dingo, neverta net ieškoti”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.