[tv:] FlashForward

Pabaigiau šitą reikalą. „Žvilgsnis į ateitį” vertė lietuviškai.

Toks pR sakė, kad pažiūrėjo pirmą seriją, o paskui pabaigą. Gerai sakė, nes šiaip daug jame plepalų ir nereikalingų atšakų. Gražiausia, kai visi praradę sąmonę iškrenta, bet kūrėjai tokiais vaizdais dažnai nelepino. O pabaiga, nors ir logiška, bet visų taškų nesudėjo. Nors ir nereikia. Antrojo sezono sako nebus. Negaila.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.